حرف دل یک زن

آهای مردایی که فقط ادعا دارین (البته بلانسبت بعضی ها)

این همون چیزیه که همسر شما دلش می خواد بهتون بگه خوب گوش کنید:

 آیا می خوای راز خوشحال کردن منو بدونی ؟

لحظه های واقعی رو در من تجربه کن!

این همون چیزیه که مشتاق اونم . این اون چیزی که سعی دارم بهت بگم : یک در آغوش کشیدن ناگهانی بعد از شام . یک بوسه بدون مقدمه . تماس از سرکار فقط برای اینکه بگی « دوستت دارم »

وقتی عصبانی یا آشفته به نظر می رسم معنیش این نیست که به تعطیلات احتیاج دارم یا دچار اختلال هورمونی شده ام . بلکه به این علته که نمی تونم تو رو پیدا کنم . من در میان تاریکی دستم را به سوی تو دراز کرده ام ، اما دستم به تو نمی رسه . من در قلبم تو رو صدا می کنم اما پاسخ تو فقط سکوته . کجا رفتی ؟؟؟؟؟ دلم برات تنگ شده ، نه برای جسم یا حرف زدنت بلکه برای روح ارزشمنت دلتنگم .

اینه اون چیزی که از تو می خوام که منو در جایی که طنین عشق رو در قلبت داری ملاقات کنی . فقط برای یک لحظه احساس کن که چقدر منو دوست داری . دوست داشتنم رو احساس کن تا شکوفا بشی و اون وقت چهره منو در عشق خودت غرق کن .

/ 10 نظر / 10 بازدید
زویــا

اگه اجازه بدی لینکت می کنم ... وبلاگتو دوس دارم ... [گل]

سپیده

عالیه و خوشحالی من بیشتر از این بابت ٍ که انتخاب این مطلب از جانب یک آقاست متشکرم ازت حتی اگه یه مرد هم باشه که به احساس واقعی یک زن واقف باشه برای من به عنوان یک زن مسرت بخش خواهد بود

کیامهر

گفتن دوست دارم سخت نیست ولی عملش چرا

آریایی

[متفکر]اینایی که گفتی دقیقاَ همون چیزاییه که آقایون یا واقعاَ درک نمی کنن یا براشون صرف در اینه که درک نکنن...[تعجب]

birooh

بی هیچ دلیل خاصی یک لیوان قهوه داغ میخواهم و دنیای اینترنتیم را تنهایی میخواهم و سکوت و آرامشم را ولی نمیدانم چرا قهوه دلچسب زندگیم را با قاشق نشسته ای هم زده ام..!

ز و یــا

آپــم ... خوشحال میشم بیای بخوونیش [گل]

خاکی

از پیامتون و محبتتون ممنونم موفق باشید[گل]

یه رهگذر

و اگه تمام این کارها رو کردی و طرف مقابلت تنهات گذاشت و رفت ... اون وقت ؟